Hakkımızda

Telsan İletişim

Bilgi ve Haberleşme Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren TELSAN İLETİŞİM, 1987 tarihinde kuruldu.


10 kişiyi aşan genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile yüzlerce ürün çeşidinin satışını ve teknik hizmetini gerçekleştirmektedir.

  • Tüketici elektroniği bölümünde, dijital fotoğraf makineleri, telefon, faks, el telsizleri, televizyon, notebook, piller, şarj cihazları, medya oynatıcılar, USB bellekler, klavye-mouse setler, multimedya kulaklık ve hoparlörler, web kameralar, HDMI kablolar, projeksiyon cihazları.
  • Network çözümleri bölümünde, veri yedekleme cihazları, network güvenliği çözümleri, analog ve IP tabanlı güvenlik kamera sistemleri, video konferans ve telekonferans cihazları, IP telefon santralleri, IP görüntülü setler, IP telefonlar, başlık takımları, yapısal kablolama ürünleri, rack kabinetler, hemşire çağrı sistemleri, sıramatik sistemleri, fiber ek malzemeleri, fiber sonlandırma ek işleri, fiber test, ups kesintisiz güç kaynakları gibi kurumsal çözümler ve ürünler yer almaktadır.


Sektördeki hızlı gelişmeleri, tecrübeli ekibi ile yakından takip ederek birçok yeniliğe öncülük eden TELSAN İLETİŞİM, kategorilerinin lideri olan birçok markanın satışını yaparken geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Çağa uygun vizyonunu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışmaktadır.

TELSAN İLETİŞİM sağladığı geniş ürün yelpazesi ile, kurumlara ve bireylere tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

Saygılarımızla,
Telsan İletişim A.Ş.