ROAD BLOCKER

Ürün Adı

ROAD BLOCKER

Ürün Detayı
Kategorisi Bariyer Sistemleri Alt Kategorisi Bariyerler
Ürün Detayı

Üst düzey güvenlik gerektiren giriş ve çıkışlarda yol blokayı için en etkin ve güvenilir olan AVAXROAD BLOCKER üstün performansı ve kesintisiz destek hizmeti ile kısa zamanda birçok referansa sahip olmuştur.Hidrolik Road Blocker sessiz, kesintisiz ve sorunsuz çalışır.

ROAD BLOCKER için bir kuyu kazılır, bu kuyuya ROAD BLOCKER Bariyer gömüler, kontol panelinden elektrik kablosu ve hidrolik sistem kanalları izole edilerek döşenir ,demirlerle kolon ve kiriş sistemi oluşturularak betonlanır.

ROAD BLOCKER açılırken ve kapanırken iş kazasına meal vermemek için güvenlik sensörleri yerleştirildikten sonra artık AVAX HİDROLİK ROAD BLOCKER kullanıma hazırdır. Sistem kontrolü için yüz tanıma cihazı, parmak izi tanıma cihazı, kartlı geçiş okuyucusu, uzaktan kumanda, buton kontrol, OGS / HGS geçiş kontrol anteni yahut kuru kontak verebilecek herhangibir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilir.

Anti Terör uygulamaları arasında dikkat çeken sistem araçla yapılacak bir terör saldırısında aracın ağırlığı ve hacmine bağlı olarak 140 km ye kadar yapılan tüm atakları etkisiz hale getirir.

Opsiyonel olarak geliştirilebilen AKILLI ROAD BLOCKER'ın akıllı sensörü temas halinde saldırıyı algılayarak daha önceden tanımlı telefon numaralarını arıyarak saldırıyı rapor edebilir.