MANTAR BARİYER

Ürün Adı

MANTAR BARİYER

Ürün Detayı
Kategorisi Bariyer Sistemleri Alt Kategorisi Bariyerler
Ürün Detayı

Enerji  AC 380 Volt
Güç Sarfiyatı 1.1 - 2.2 KWatt
Gövde 5 mm silindir paslanmaz çelik.
Çalışma Isısı -20 ile +60°C arası
Ebatlar Boy: 700 mm, Çap: 273mm / 1100 mm, Çap: 300 mm 
Engel Yüksekliği 50 ila 70 cm
Kontrol Geçiş esnasında uzaktan kumanda, buton, loop, fotosel, parmak izi, yüz tanıma cihazı , kartlı geçiş cihazı yahut OGS - HGS sistemi anteni ile kuuru kontak verilerek tetiklenebilir.
Sistem Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. 
Acil Mod Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilir.Acil mod sinyali ile bir yöne hareketini tamamlamadan diğer yöne çalışabilir. Acil durumlarda manuel indirme veya kaldırma yapılabilir.
Çalışma Aralığı Aşşağıya iniş ve yukarı çıkışları 2-4 saniye arası ayarlanabilir.24 saat Sürekli çalışmaya uygundur.Acil durumlarda ve Enerji kesilmelerinde manuel indirme ve kaldırma yapabilmesi için kollu pompası ve haricen basınç boşaltım vanası mevcuttur.
Kontrol Panosu Kontrol panosu üzerinde faz koruma, aşırı akım koruma, sigortalar, bağlanabilecek çevre birimleri için hazır röleler ve loop sensör soketleri hazırlığı mevcuttur.Mikroişlemci kontrol panosu üzerinde dotmatrix LCD ekran vardır. Cihazın hareketleri ve pozisyonları ekrandan takip edilebilir. Bu sayede cihaza müdahale ve kontrol süresi son derece kısadır.
Özel Tasarım İstanilen özgün tasarımlarda ve ebatlarda üretilebilir.
Garanti Mantar Bariyer Sistemi iki yıl süre ile garantilidir.